Actualizat Joi la ora: 19:36:24
RSS Feed

Sport

Stiri

CFR Cluj – Universitatea Craiova 0-2, în a 3-a etapă din Superliga. Mihai Rotaru a dat lovitura în Gruia, iar oltenii sunt pe cai mari, deși au avut un gol anulat! Echipa lui Dan Petrescu a jucat o repriză întreagă în inferioritate numerică

Știrea inițială. Meciul CFR Cluj – Universitatea Craiova are loc în etapa 3 din Superliga, sezonul 2024 – 2025, iar partida este Live Video Online pe www.prosport.ro. De asemenea, duelul de pe stadionul „Dr. Constantin […] The post CFR Cluj – Universitatea Craiova 0-2, în a 3-a etapă din Superliga. Mihai Rotaru a dat lovitura în Gruia, iar oltenii sunt pe cai mari, deși au avut un gol anulat! Echipa lui Dan Petrescu a jucat o repriză întreagă în inferioritate numerică appeared first on Prosport.

Continuarea pe: Pro Sport