Actualizat Duminică la ora: 03:29:59
Duminică, 26 Aprilie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Politică
"O, Doamne! Avem o problemă." Șefa unui gigant energetic care operează și în România a încremenit când a aflat planul lui Marine Le Pen
Catherine MacGregor, directorul executiv al gigantului francez de utilități Engie, a avut o reacție emoțională puternică atunci când a aflat planul energetic al partidului de extremă dreapta Adunarea Națională...
Continuarea pe:
Antena3
Articole corelate
Dungaciu nu exclude ca parlamentari AUR să voteze pentru Bolojan: „Nu pot să bag mâna-n foc că nu se va întâmpla o excepție”
Diana Buzoianu acuză PSD că pregătește concursuri pentru ocuparea unor posturi‑cheie în instituții: „Nu vom permite un astfel de teatru de prost gust”
Victor Negrescu cere reacție urgentă din partea UE după incidentul cu drona din Galați: „Este nevoie de un răspuns comun și coordonat”
Guvernul pregătește un plafon pentru mașinile la mâna a doua: o persoană fizică va putea aduce maximum 2 autovehicule din alte state
Nicușor Dan, după ce drona căzută în Galați a fost detonată: „Sprijinul acordat Ucrainei după războiul declanșat de Rusia, o decizie corectă”