Actualizat Marţi la ora: 19:34:40
Marţi, 12 Mai 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Economie
Jucătorul uitat care ar fi putut întoarce soarta calificării în Turcia. Cifre impresionante ale fotbalistului neconvocat de Mircea Lucescu
El este fotbalistul care impresionează în Turcia, dar care nu a fost convocat de Mircea Lucescu pentru Turcia - România. Fostul internațional a înscris acum 10 zile contra lui Fenerbahce.
Continuarea pe:
Ziarul Financiar
Articole corelate
Mircea Abrudean: and #8221;România revine pe o traiectorie sustenabilă and #8221;
Mircea Abrudean: and #8221;România revine pe o traiectorie sustenabilă and #8221;
“Nebuni de oameni!” Florin Tănase, mesaj în direct pentru MM Stoica despre așa-zisul scandal din vestiarul României
MM Stoica dă de pământ cu Andrei Rațiu: “Nu știe să fie fundaș!” Managerul FCSB, furios pe apatia tricolorilor: “Puteam elimina Turcia, Radu n-a avut ce apăra”
Căpitanul Universității Craiova vrea să se retragă de la echipa națională! Motivele unei decizii neașteptate. Exclusiv