Actualizat Vineri la ora: 05:38:40
Vineri, 15 Mai 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
Reportaj din județul cu cea mai mare prezență la urne din România. „Suntem o comunitate mică, trebuie să fim văzuți la vot”
Printre localitățile din Teleorman cu cea mai ridicată prezență la vot se numără orașul Videle. De ce ies oamenii din Videle la vot? Am aflat că e bine să ai dovada votului pe buletin, pentru o „posibilă verificare”.
Continuarea pe:
PressOne
Articole corelate
Silviu Predoiu critică Summitul B9 de la București, care a fost „acaparat” de Zelensky și Rutte: „România avea șansa să își consolideze profilul de pilon, de lider al Flancului Estic. În schimb, a ales să lase agenda altora”
Ajunsă în „Valea gastronomiei” din Italia, Prințesa Kate a învățat să prepare „tortelli”
Diana Buzoianu, despre sumele acordate prin Rabla: „Nu cred că ne putem întoarce la proiecte de peste un miliard”
Traian Băsescu despre cumpăna politică PNL. Cătălin Predoiu, ”un PSD-ist fără carnet”. Dan Motreanu, „liberal 100%”
„Fără orgolii în birouri!” Mesajul dur lansat de Alexandru Rogobete în fața medicilor ATI