Actualizat Miercuri la ora: 22:47:49
Miercuri, 27 Mai 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
Nicușor Dan: Statul trebuie să răspundă mai rapid la dezinformare
Nicușor Dan, a declarat că fenomenul dezinformării reprezintă o problemă de securitate și încredere publică
Continuarea pe:
Evenimentul Zilei
Articole corelate
StartUp Coach: Slide-ul de echipă – nu cine ești, ci de ce voi
Israelul spune că l-a lichidat și pe noul șef militar al Hamas: „Ne-am angajat să-i eliminăm pe toți”
Percheziții DNA la Primăria Iași: Procurorii ridică documente / Mai multe dosare legate de primăria condusă de Mihai Chirica au stagnat la ST Iași în mandatul actualei șefe a Parchetului General, Cristina Chiriac, lăudată de președintele Dan
[P] Infestările cu ploșnițe se extind în marile orașe din România. Specialist DDD – Labeș Dan Alexandru: „Trei greșeli frecvente transformă o problemă mică într-o infestare incontrolabilă”
Călcâiul lui Ahile. Cum s-a transformat sistemul de recrutare din Ucraina într-o „vânătoare de oameni”, de front scapă doar privilegiații. „Erau Rolls-Royce-uri și Bentley-uri peste tot”