Actualizat Marţi la ora: 02:16:44
Marţi, 12 Mai 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
Kelemen Hunor consideră că noul Executiv trebuie instalat în maximum două-trei săptămâni.
Președintele UDMR Kelemen Hunor crede că sunt șanse ca un Guvern să fie instalat până la începutul lunii iunie.
Continuarea pe:
Jurnalul Național
Articole corelate
Ce partide vor forma noul guvern
Renate Weber, Avocatul Poporului păstrat în funcție de PSD, sesizează CCR pentru o ordonanța de urgență privind înzestrarea militară adoptată de guvernul Bolojan după demitere și criticată de AUR
Victor Negrescu îi îndeamnă pe tineri să întrebe politicienii de ce fac politică: „Răspunsul va demonstra dacă politicianul merită încrederea lui”
Mai vrea Ilie Bolojan să fie premier? Răspunsul președintelui PNL și care este adevărata problemă în viziunea sa
Petiție pentru reducerea zgomotului în zona Pasajului Basarab / Răspuns: ”Sunt cu totul de acord că trebuie luate măsuri de calmare a traficului”