Actualizat Vineri la ora: 10:45:01
Vineri, 03 Aprilie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
Accident grav la intrarea în Capitală, pe A1. Martorii spun că sunt victime, traficul spre București este blocat
În această dimineață a avut loc un accident rutier grav în localitatea Ciorogârla, pe sensul de mers spre București, traficul în zonă fiind puternic îngreunat, cu coloane mari de mașini.
Continuarea pe:
Realitatea TV
Articole corelate
România, în continuare în topul țărilor cu cele mai multe accidente rutiere din UE: peste 1.200 de oameni au murit anul trecut în accidente rutiere
Locuitorii Groenlandei se grăbesc să-și facă provizii de urgență din cauza temerilor legate de escaladarea conflictului
CEO-ul Ford spune că fabricarea motorului RedBull din F1 l-a învățat cum să învingă China în industria auto
Calcule „la cald” care dau fiori reci. Riscă statele arabe din Golf să fie prinse în focul încrucișat al unui conflict Iran vs. SUA? „Momentul lor de pericol maxim”
Un copil român de 14 ani moare într-un accident rutier în Italia, în drum spre școală / Drumul pe care a murit nu e luminat și nu are trotuar / Primăria oferă gratuit elevilor veste reflectorizante / ”Nu putem face prea multe”