Actualizat Vineri la ora: 19:33:30
Vineri, 17 Aprilie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
A zbura mai puţin nu este o opţiune pentru Germania, spune cancelarul german Friedrich Merz
Germania trebuie să continue să se bazeze pe transportul aerian, a subliniat miercuri cancelarul german Friedrich Merz, relatează dpa.
Continuarea pe:
Digi24
Articole corelate
De ce nu a putut lua fostul ministru al Sănătății Alexandru Rafila o decizie privind vaccinurile Pfizer: Nu puteam alege, din 3 motive
Economistul lui Bolojan avertizează că România intră într-o zonă economică complicată. „Era bine să nu fim dezarmați”
INTERVIU Un cunoscut medic ginecolog vorbește despre cazul panourilor cu mesaje false anti-cezariană. „Nicio cale de naștere nu este ușoară”
Avion al Rusiei interceptat de aeronave F-16 românești. Acesta zbura în spațiul aerian internațional al Țărilor Baltice
Planul B de apărare al Europei împotriva Rusiei dacă SUA retrag trupe. Franța și Germania, roluri de comandă