Incendiu la groapă de gunoi din Oradea. Peste 20 de pompieri au intervenit
Un incendiu puternic a izbucnit, luni seară, la groapa de gunoi din Oradea, peste 20 de pompieri fiind mobilizați pentru stingerea flăcărilor.
Continuarea pe Mediafax