Noua centrală de la Mintia va fi racordată la sistemul naţional pe 15 mai. Transelectrica spune că este c
Noua centrala ar urma să fie racordată la sistemul naţional energetic la jumătatea lunii mai, pe măsură ce lucrurile sunt aproape gata. Termenul...
Continuarea pe Ziarul Financiar