Actualizat Luni la ora: 18:26:50
RSS Feed

Sport

Stiri

FR de Handbal schimbă regulamentul după Corona Brașov – Rm. Vâlcea, meci în care oaspeții au folosit jucătoare de la tineret repriza a doua și scorul a devenit de la 15-23 la 38-34! Ce spune președintele Constantin Din. EXCLUSIV

Una dintre partidele ultimei etape din Liga Florilor continuă să nască polemici în urma desfășurării scorului. Corona Brașov, care era în pericol să ajungă la barajul de retrogradare, a învins într-un mod ciudat pe SCM […] The post FR de Handbal schimbă regulamentul după Corona Brașov – Rm. Vâlcea, meci în care oaspeții au folosit jucătoare de la tineret repriza a doua și scorul a devenit de la 15-23 la 38-34! Ce spune președintele Constantin Din. EXCLUSIV appeared first on Prosport.

Continuarea pe: Pro Sport