Actualizat Luni la ora: 16:28:26
RSS Feed

Sport

Stiri

Final de campionat în Liga Florilor! Thriller pentru a se stabili ultima echipă care merge la baraj, Corona Brașov salvează sezonul cu un nou meci greu de explicat în care oaspeții au folosit junioarele în repriza a doua: întoarce de la 15-23 cu Vâlcea și

Sezonul 2023-2024 din Liga Naţională feminină de handbal s-a încheiat, sâmbătă seara, cu partidele din etapa a 26-a. CSM Bucureşti a dispus vineri de SCM Craiova, scor 36-22, iar cu 73 de puncte, lider al […] The post Final de campionat în Liga Florilor! Thriller pentru a se stabili ultima echipă care merge la baraj, Corona Brașov salvează sezonul cu un nou meci greu de explicat în care oaspeții au folosit junioarele în repriza a doua: întoarce de la 15-23 cu Vâlcea și câștigă cu 38-34! Rapid a primit medaliile de argint fără să bată acasă appeared first on...

Continuarea pe: Pro Sport