Actualizat Sâmbătă la ora: 21:17:36
Sâmbătă, 31 Ianuarie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Politică
Surse: Nicușor Dan nu merge la Davos. Trump, Von der Leyen și Zelenski se întâlnesc acolo. Cine reprezintă România la Forumul Economic
Președintele României, Nicușor Dan, nu va participa la Forumul de la Davos 2026
Continuarea pe:
Antena3
Articole corelate
Amenzi record de 50.000 de lei pentru Călin Georgescu: a strâns datele personale ale oamenilor fără să le spună
PSD, atac devastator la adresa USR: „Au luat Guvernul pe persoană fizică!” Daniel Zamfir o desființează pe Oana Țoiu: „Acordul pentru MERCOSUR nu s-a discutat în Coaliţie”
Senatorul PSD Daniel Zamfir anunță moțiune împotriva ministrului de Externe Oana Țoiu din cauza „Mercosur”: „USR a luat Guvernul pe persoană fizică”
Europarlamentarii AUR: “Ursula von der Leyen NU are mandat legal pentru semnarea Acordului MERCOSUR”
Cum se împarte șefia serviciilor și a marilor parchete. Marea negociere „la pachet” dintre Nicușor Dan și Coaliție