Actualizat Luni la ora: 05:46:15
Luni, 20 Aprilie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Justiție
Ciprian Ciucu, retrospectivă asupra campaniei electorale: „Eu aveam sondaje de opinie corecte, pe care nu le-am scos atunci, pentru că oamenii le-ar fi contestat”
Primarul Bucureștiului, Ciprian Ciucu, a spus că se aștepta să câștige alegerile pentru Primăria Capitalei, pe baza sondajelor pe care le avea, și a descris campania ca fiind una dificilă, „singur împotriva tuturor”.
Continuarea pe:
Mediafax
Articole corelate
Ciprian Ciucu: „Bucureștiul a rămas în urmă la toate capitolele. Avem nevoie de investiții și de o politică clară pentru patrimoniu”
Ciprian Ciucu, despre parada Pride: „Vreau să trăiesc într-o societate liberă, nu una în care unii au voie și alții nu”
România a aderat la ELIXIR. Universitatea Babeș-Bolyai: „Aderarea țării la ELIXIR marchează un pas major în consolidarea capacității naționale de cercetare și inovare”
NYT: Asul din mâneca Iranului: Strâmtoarea Ormuz devine noul instrument de descurajare
Președintele iranian, atac dur la adresa lui Trump: Nu are niciun temei să priveze Iranul de drepturile sale nucleare