Actualizat Sâmbătă la ora: 02:04:01
Sâmbătă, 18 Aprilie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Interne
„O anomalie”. Un avion a zburat de la Oradea la Varșovia cu doar doi pasageri, dar cu echipajul complet
O cursă a companiei poloneze LOT Polish Airlines operată pe ruta Oradea- Varșovia în ultima zi a lunii ianuarie a înregistrat un număr neobișnuit de mic de pasageri: doar două persoane.
Continuarea pe:
Adevărul
Articole corelate
Oana Țoiu, invitată la Washington de Marco Rubio, secretarul de stat al SUA. Despre ce vor discuta cei doi oficiali
Apă potabilă gratuită în Aeroportul Internațional „Henri Coandă”. Vor fi amplasate stații speciale în terminale
Strategia Națională de Apărare a SUA nuanțează celebrul articol 5 din NATO. Ce urmează pentru România. „E gata cu ipocrizia”
Mama copilului de 13 ani acuzat că l-ar fi ucis pe Mario mărturisește că și-ar fi dorit ca fiul ei să poată răspunde penal
Predoiu îl contrazice pe Arafat: „Interzicerea reţelelor sociale nu îi protejează pe copii, ci îi face mai vulnerabili”