Actualizat Duminică la ora: 07:57:42
Duminică, 17 Mai 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
International
Israelul a lovit cu rachete blocul în care se afla comandantul aripii militare a Hamas. Membrii grupării ar fi încercat să-l evacueze
Israelul susține că l-a vizat pe Izz al-Din al-Haddad, comandantul aripii armate a grupării, Brigăzile Qassam, într-un atac aerian lansat vineri seară asupra orașului Gaza.
Continuarea pe:
Adevărul
Articole corelate
Palestinienii, obligați să-și demoleze casele pentru a face loc unui parc tematic israelian
Marco Rubio a lăudat România pentru că a permis SUA să folosească bazele pentru războiul din Iran. Alt aliat, criticat: „Groaznic”
Trump: Atacul rusesc cu rachete asupra Kievului ar putea afecta eforturile de pace. „Până noaptea trecută, lucrurile arătau bine”
Trump spune că a discutat „mult” cu Xi Jinping de Taiwan: „Eu nu am făcut comentarii, l-am ascultat”
Scandalul uriaș cu o avocată virală pe rețelele sociale. Ce făcea, de fapt, femeia, în timp ce își consilia clienții aflați după gratii