Actualizat Luni la ora: 15:27:20
Luni, 02 Februarie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
International
Întâlnirile secrete între negociatorul-șef al Ucrainei și șefii FBI suscită îngrijorare în rândul oficialilor occidentali
Directorul FBI, Kash Patel, și adjunctul său, Dan Bongino, s-au întâlnit cu principalul negociator al Kievului, în contextul campaniei de presiune a SUA pentru a pune capăt războiului din Ucraina, relatează WP.
Continuarea pe:
Adevărul
Articole corelate
Zelenski a dezvăluit viziunea de compromis a SUA privind Donbasul. Poziția Kievului
Ce conține planul trimis de Zelenski la Casa Albă și cum speră el să-l convingă pe Trump. În Donbas s-ar crea o „zonă economică liberă”
SUA promit Ucrainei „o zonă demilitarizată“ cum nu s-a mai văzut de-a lungul frontului estic. Ce spun ucrainenii?
Rusia revendică ocuparea orașului Siversk, unul dintre ultimele bastioane ucrainene din Donbas
Zelenski anunță că va face referendum pentru ca ucrainenii să decidă prin vot dacă cedează Donbasul, așa cum vor Trump și Putin