Actualizat Sâmbătă la ora: 03:36:32
Sâmbătă, 09 Mai 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
International
Cumnatul premierului maghiar, retras din funcția de ministru al Justiției înainte de învestire. Este prima criză din noul executiv de la Budapesta
Scandal de nepotism la Budapesta. Cumnatul premierului Péter Magyar a fost nevoit să renunțe la funcția de ministru al Justiției în urma presiunilor politice și publice.
Continuarea pe:
Adevărul
Articole corelate
Kaja Kallas, la Chișinău: ,,UE este deja cel mai mare furnizor de echipamente pentru Forțele Armate ale R. Moldova”
Scandal în Parlamentul de la Chișinău. Deputații nu mai pot folosi rusa în plen. Opoziția a părăsit ședința: „Ne închid gura”
Pentru prima dată din 2022, liderii fostelor țări sovietice au ignorat în masă parada de Ziua Victoriei de la Moscova
Criza politică de la București, în presa ucraineană: „România ar putea deveni un nou Viktor Orbán pentru UE”
"Jocurile foamei" în criza energetică. Danemarca e într-o situație dificilă din cauza centrelor de date, rețeaua e copleșită de cereri