Actualizat Vineri la ora: 23:23:55
Vineri, 17 Aprilie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
International
Țara în care șoferii cu mașini scumpe fură combustibil de peste un milion de euro pe săptămână: „A venit unul cu un Mercedes AMG GT și a plecat fără să plătească”
În Marea Britanie, furturile de combustibil din benzinării au crescut semnificativ în ultimele luni, pe fondul scumpirii carburanților generate de tensiunile internaționale.
Continuarea pe:
Adevărul
Articole corelate
Avertismentul lui Zelenski dacă SUA se retrag din NATO. Ce țări ar trebui să intre în UE pentru rezolvarea situației
Cristian Diaconescu, despre amenințările lui Trump că retrage SUA din NATO: „Însăși discuția generează o vulnerabilitate în Europa”
UE crește importurile de gaze rusești, în urma crizei din Orientul Mijlociu. Europa a preluat 97% din livrările proiectului Yamal
Miliardarul cripto Ben Delo, grațiat de Trump, a donat 4,6 milioane de euro partidului condus de Nigel Farage
Kremlinul admite că Viktor Orban va pierde alegerile. „Chiar și cu ajutorul nostru, nu au putut face nimic”