Actualizat Luni la ora: 06:27:50
Luni, 02 Februarie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
Turcia a doborât o dronă „scăpată de sub control” deasupra Mării Negre
Turcia a doborât o dronă „scăpată de sub control” care se apropia de spațiul său aerian deasupra Mării Negre, după ce a ridicat avioane F-16 în misiune de interceptare, a anunțat Ministerul Apărării de la Ankara.
Continuarea pe:
Digi24
Articole corelate
Șeful armatei britanice: „Fiii și fiicele Marii Britanii trebuie să fie pregătiți să lupte” / „Situația este mai periculoasă decât oricând în cariera mea”
Turcia anunță că a doborât o dronă „scăpată de sub control” venită pe deasupra Mării Negre / Avertismentul lui Erdogan
VIDEO Negociatorii SUA presează Ucraina să cedeze întreaga regiune Donbas. Rușii sunt înconjurați în Kupiansk
Reacție a DNA după protestele din justiție: Voineag susține că și Kovesi a dat un ordin „similar” cu al său, cel acuzat de procurorii DNA din filmul Recorder. Ce conțin documentele
Prima reacție a DNA după protestele din justiție: Voineag susține că și Kovesi a dat un ordin „similar” cu al său, cel acuzat de procurorii DNA din filmul Recorder. Ce conțin documentele