Actualizat Sâmbătă la ora: 04:57:37
Sâmbătă, 18 Aprilie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
Nou scandal SUA-Spania, după cazul tinerei eutanasiate. Washingtonul cere anchetă, Madridul răspunde dur: „Nu vom permite”
Ministrul spaniol al Sănătăţii, Monica Garcia, a denunţat joi „ingerinţa” Statelor Unite, după ce un oficial american a cerut o anchetă privind eutanasia unei femei a cărei luptă juridică cu tatăl ei a stârnit indignare.
Continuarea pe:
Digi24
Articole corelate
Specialist în drept penal: A treia brățară dacică furată din Muzeul Drents ar putea deveni „monedă de schimb” în negocieri
Războiul din Iran: facturile sosesc în fabrici. România produce mai puțin și plătește mai mult. Speranța vine din Germania
Culmea: ministrul care a refuzat să înece țara în vaccinuri Pfizer trebuie să facă acum plata
Război în Orientul Mijlociu, ziua 35. Nou avertisment al lui Trump pentru Iran: „Înainte să fie prea târziu și să nu mai rămână nimic”
Crin Antonescu: „Pare că nu se mai poate întâmpla nimic în România”