Actualizat Sâmbătă la ora: 03:31:14
RSS Feed

Actualitate

Stiri

Euro 2024: Italia, calificare dramatică în prelungiri cu Croația, scor 1-1. Albania nu oprește Furia Roja într-un meci terminat 0-1 / Programul meciurilor de marți

Euro 2024: Italia, calificare dramatică în prelungiri cu Croația, scor 1-1. Albania nu oprește Furia Roja într-un meci terminat 0-1 / Programul meciurilor de marți  G4Media.roS-a încheiat a doua grupă de la EURO! Final absolut dramatic: Italia, calificată după un gol în minutul 90+8!  DigiSportCroatul Luka Modric a devenit cel mai în vârstă marcator din istoria Campionatului European, 38 de ani și 289 de zile  G4Media.roCampioana europeană se califică dramatic în optimi, cu un gol marcat în minutul 90+8 - Spania, victorie fără gol primit cu Albania -...

Continuarea pe: Google News