Actualizat Sâmbătă la ora: 23:27:35
Sâmbătă, 31 Ianuarie 2026
-
Ştiri la minut
|
Revista presei
|
BLACK FRIDAY
|
Alerte
|
LISTARE / DELISTARE PUBLICAŢII
|
Contact
Home
Actualitate
Advertising
Agricultură
Auto - Moto
Blog de Jurnalist
Blog de Sport
Blog de Vedetă
Blog Politic
Blogosferă
Comunicații
Culinar
Cultură
Diaspora
Diverse
Divertisment
Economie
Educație
Gadgets
Games
Internațional
Interne
Internet
Investigații
IT & C
Justiție
Legislație
Lifestyle & Monden
Mass - Media
Meteo
Opinii
Pentru Ea
Politică
PR & Evenimente
Reduceri și oferte
Religie
Resurse Umane
Sănătate
Smart TV
Societate
Sport
Știință
Turism
Actualitate
Călin Georgescu s-a prezentat la Curtea de Apel. A fost întâmpinat de susținători
Călin Georgescu, fostul candidat la alegerile prezidențiale, s-a prezentat, miercuri, la Curtea de Apel București. Acesta apare în fața magistraților în primul termen de judecată în procedura de cameră preliminară.
Continuarea pe:
Jurnalul Național
Articole corelate
Ministrul Oana Țoiu răspunde întrebării puse de Donald Trump la Davos. Ce ar face România dacă SUA ar cere ajutor țărilor din Europa
Groenlanda, motiv de ceartă între suveraniștii români, după episodul tortului de la Washington. SOS România îi impută lui Simion „inconștiența geopolitică”
Șoșoacă îl atacă pe Simion după tortul „Groenlanda”. „România nu e reprezentată de cei care confundă politica externă cu circul”
Activiştii pentru mediu îi răspund lui Trump: Să nu ascultăm sfaturile unui om care crede că schimbările climatice sunt o escrocherie
Dezertare, în interiorul puterii de la Teheran. Apel, pentru intervenția SUA